На Верховинщині провели семінар для представників територіальних громад з питань захисту прав споживачів

Головам територіальних громад Івано-Франківської області

З метою інформування громадськості та доведення до широкого читацького загалу (в т.ч. шляхом публікації на офіційних веб-сайтах територіальних громад та сторінках у соціальних мережах ),

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  (76019 м. Івано-Франківськ, вул. Берегова, 24, тел. 51-13-89,  ifdergprod@vetif.gov.uaподає  наступну актуальну інформацію.

16 квітня 2021 року на базі Верховинського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області спеціалісти управління захисту споживачів та Верховинського відділу провели навчальний семінар для представників територіальних громад Верховинщини – Верховинської селищної ради, Зеленської сільської ради та Білоберізької сільської ради.

Захід проведено з метою реалізації Регіональної інформаційно-освітньої програми для посадових осіб територіальних громад, що була розроблена Держпродспоживслужбою Івано-Франківщини, і важливою складовою якої є отримання посадовими особами органів місцевого самоврядування  знань та досвіду в сфері захисту прав споживачів.

Під час семінару учасники  обговорили наступні питання:

– діяльність підприємств та організацій побутового обслуговування на територіях громад, відповідно до діючих законодавчих вимог;

– організація роботи торгівельних закладів промислової групи товарів; гарантійні зобов’язання учасників ринку не продовольчої групи товарів;

– загальне поняття державного ринкового нагляду; вимоги до безпечності нехарчової продукції;

– організація роботи ярмарків, ринків на відповідних територіях ОТГ;

– повноваження ОТГ у сфері встановлення тарифів на комунальні послуги  та розгляд розрахункових матеріалів, поданих для встановлення тарифів.

Учасникам заходу роздано інформаційні матеріали.