ДМИТРО ПАВЛЮК ВІДВІДАВ КОСІВСЬКУ МІСЬКУ РАДУ

Співпраця Кутської селищної ради з ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” (виконавча директорка Halyna Lytvyn) триває та приносить свої плоди.

Переможець одного з конкурсних наборів (пріоритет «природна спадщина») – громадська організація об’єднання пасічників «Карпатська еко пасіка» (керівник – Віталій Андрусяк) .

Вручений сертифікат засвідчує виділення грантових коштів на створення Центру промоції бджільництва Карпатського регіону (I етап). Партнер цього проєкту – Кутська селищна рада (голова – Дмитро Павлюк).

Конкурсний набір проводився у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку», що реалізується Мінрегіоном та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Івано-Франківською ОДА.

У гостях у Косівської територіальної громади, окрім Кутської, побували представники Верховинської та Рожнівської тергромад.

Пресслужба Кутської селищної ради