До допомоги людям, які постраждали від війни, долучаються українські та міжнародні гуманітарні організації.

Сьогодні, 09 липня, гуманітарну допомогу для ВПО надала Міжнародна громадська організація HelpAge Ukraine – Представництво HelpAge International в Україніза сприяння Всеукраїнської благодійної організації “Турбота про літніх в Україні”.

Представники організації “Турбота про літніх людей ” надали продуктові набори, кожен з яких загальною вагою 37 кг . У них – необхідні продукти харчування. ♦️Допомогу отримали внутрішньо переміщені особи – мешканці Кутської громади. Це значна підтримка у такий складний час.

Щира вдячність благодійникам та всім, хто долучається до організації процесу.