КОНФЕРЕНЦІЯ ГОЛІВ ГРОМАД У ПЕЧЕНІЖИНІ

Сьогодні, 28 вересня, Кутський селищний голова Дмитро Павлюк і секретар селищної ради Сергій Колотило відвідали селище Печеніжин Коломийського району, де пройшла спільна конференція голів територіальних громад Черкащини, Івано-Франківщини та Буковини.

Модератором заходу, під час якого спілкувалися про виклики, які стоять перед громадами, та співпрацю між регіонами, виступив Печеніжинський селищний голова Ігор Довірак.

Під час панельної дискусії голови громад обмінялися досвідом, а також обговорили проблемні питання розвитку громад і відповідні звернення до Верховної Ради, зокрема щодо збільшення відсотка ПДФО, який залишається в громадах, та щодо скасування вимоги про спрямування 70 % надходжень від продажу земель комунальної власності до державного бюджету. Захід у гостинному Печеніжині завершився концертом місцевих артистів і колективів.

Пресслужба Кутської селищної ради