Кутська селищна рада прийняла участь у зборах громадської організації «HUTSUL ETHNOS»

09 грудня 2021 року у Зеленській сільській громаді відбулися збори громадської організації «HUTSUL ETHNOS» учасниками яких була Кутська селищна територіальна громада.

Метою згаданої організації є розвиток туризму, збереження гуцульських традицій, ремесл та промислів на засадах співробітництва між громадами Гуцульщини Закарпатської, Івано – Франківської та Чернівецької областей.

Одним із завдань зборів громадської організації було підписання Угоди про співробітництво між ГО «HUTSUL ETHNOS» та Фундацією Українських Гуцулів в Румунії.

Пресслужба Кутської селищної ради