З настанням прохолодної погоди різко зростає кількість пожеж у житлових будинках. Основними причинами пожеж у зимовий період є: порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, необережне поводження з вогнем у побуті.
8 грудня працівники Косівського РВ ГУ ДСНС України у Івано-Франківській області спільно з представниками відділу соціального захисту та служби у справах дітей Кутської селищної ради нагадали жителям селища Кути та села Старі Кути основні правила пожежної безпеки у побуті, правила користування опалювальними приладами, а також про безпечне користування піротехнічними виробами під час святкування новорічних та різдвяних свят.
Під час спілкування з населенням рятувальники та спеціалісти селищної ради вручали громадянам тематичні листівки про дотримання правил пожежної безпеки!
Пресслужба Кутської селищної ради