Кутська селищна рада та її виконавчий комітет сердечно вітають КОЛОТИЛА ДМИТРА ГРИГОРОВИЧА – старосту с. Тюдів з 55 –річчям!

Прийміть сердечні вітання з ювілейним Днем народження! Нехай свято, що завітало до Вас несе здоров’я, невичерпну енергію, щастя, удачу, та благополуччя.

Хай неодмінно супроводжують Вас у житті та професії повага і підтримка колег, вірність і допомога друзів, тепло і любов рідних та близьких!

Бажаємо, щоб збулися всі Ваші плани і надії, в домі безкінечно панували добро і гармонія!