Кутська селищна рада та її виконавчий комітет сердечно вітають із Днем народження ФЕДЮК АНЖЕЛУ АДАМІВНУ – начальницю відділу земельних відносин та захисту довкілля селищної ради.

У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Родинне коло, близькі та друзі нехай повсякчас будуть Ващим надійним оберегом, опорою та підтримкою. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода. Нехай доля буде прихильною до Вас, даруючи радість і удачу!

З Днем народження Вас!