Кутська селищна рада та її виконавчий комітет щиросердечно вітають БЕРНЮГУ ВАСИЛЯ ДМИТРОВИЧА – депутата селищної ради, голову постійної комісії з гуманітарних питань – з Днем народження.

Міцного Вам здоров’я, невичерпної енергії, віри у кращий завтрашній день, великого людського щастя та родинного благополуччя. Нехай Боже благословення супроводжує Вас, а прихильна доля сприяє у спільних справах та здобутках задля розквіту громади. Гарного настрою, оптимізму, морального та матеріального задоволення на многії і благії літа.