КОМАНДА зі СТАРИХ КУТІВ – ПЕРШИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЧЕМПІОНАТУ ТЕРГРОМАДИ З МІНІФУТБОЛУ

Сьогодні, 4 липня, на стадіоні «Авангард» селища Кутів стали відомі переможець та призери першого чемпіонату нашої територіальної громади з мініфутболу серед дитячих команд 2008-2009 років народження.

Чемпіонський кубок над головою здійняли фаворити змагань – футболісти зі Старих Кутів (6 перемог – 18 очок). Друге місце очікувано здобули спортсмени з Тюдова (5 виграшів – 15 залікових балів). На третій сходинці фінішувала команда з Розтоків (3 перемоги – 9 очок). цікаво, що стільки ж балів набрала команда зі Слобідки, але розтоківчани все ж вибороли “бронзу” за рахунок звитяги в очній зустрічі (2:1), забивши переможний гол у другій десятихвилинці. Кутчани завершили турнір із 7 очками (5 місце), малорожинці – з 4-ма (6 результат) і великорожинці – з нульовим показником (замкнули підсумкову турнірну таблицю), забивши один-єдиний гол у чемпіонаті, зате кому – Старим Кутам, які більше не пропустили ні від кого!

Заради справедливості варто відзначити, що здобуття кубку старокутчанам теж далося нелегко: непаритет 3:1 був зафіксований лише наприкінці другого тайму. Були розіграні й індивідуальні призи: визначені кращі гравець турніру, бомбардир та воротар. Найвправнішим нападником став Артем Захарук – 25 влучань (Старі Кути), непробивним голкіпером виявився Денис Кифорак – 1 пропущений м’яч (теж – Старі Кути) та визнання гравця №1 турніру здобув Ігор Фейчук – водночас 21 забитий гол (Тюдів).

Вручили призи, дипломи, грамоти Володимир Маркевич, голова ГО «Асоціація футболу Кутської територіальної громади», Володимир Подоляк, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту селищної ради та Микола Кушнірук, почесний гравець та тренер кутських «Карпат».

Пресслужба Кутської селищної ради