Кутська селищна рада та її виконавчий комітет вітають із Днем народження МИХАЙЛИШИНА ЯРОСЛАВА МИКОЛАЙОВИЧА, депутата селищної ради, голову постійної комісії

з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту, охорони пам’яток історичного середовища та благоустрою. Прийміть щирі вітання з Днем народження.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах та сподіваннях. Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

Твердої Вам віри, невичерпної енергії, наснаги на многії літа!