ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КУТСЬКОЇ ГРОМАДИ! ДОРОГІ ГОСТІ НАШОГО КРАЮ!

Сердечно вітаю вас із Днем народження нашої спільноти! Жодних сумнівів, що це свято, яке ми відзначаємо у день Різдва Пресвятої Богородиці, стане одним із найбільш улюблених та очікуваних.

Можна по-різному визначати та рахувати літа селища Кутів та усіх сіл: перші згадки, присвоєні статуси тощо. Та від 2020 року у нас єдиний відлік – утворення єдиної Кутської територіальної громади відзначаємо 21 вересня.

Дякую всім талановитим і працелюбним людям, котрі повсякденною працею, активною громадською та громадянською позицією приносять громаді користь і славу, вірять у її щасливе майбуття та комфортне життя. Бажаю усім здоров’я, достатку, родинного затишку.

Нехай у кожній домівці панують мир, спокій, благополуччя і збуваються всі заповітні мрії. Божого благословення на довгі і благі літа!

З повагою Кутський селищний голова Дмитро Павлюк