КУТИ Й УСЯ КУТСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА СПІЛЬНО З УКРАЇНОЮ ГІДНО ВІДЗНАЧИЛИ 30-у РІЧНИЦЮ ЇЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Сьогодні, 24 серпня, у Будинку культури селища Кутів у рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України відбувся основний урочистий захід: тут лунали музичні вітання та нагороджували людей, які зробили вагомий внесок у розвиток Кутської громади. Спершу була спільна молитва, організована святими отцями.

Селищний голова Дмитро Павлюк привітав усіх із 30-ю річницею Незалежності України. «Життя триває, – сказав селищний голова. – У сучасному світі все швидко змінюється. І ми маємо використовувати всі наші можливості, щоб розбудовувати нашу громаду, а заодно Україну».

Під час урочистостей було нагороджено священнослужителів, учасників бойових дій у зоні АТО/ООС, волонтерів, кращих медичних працівників, освітян, спортсменів, працівників культури та громадських активістів.

Як і вчора, під час відзначення Дня Державного Прапора України, на завершення нинішнього дійства у залі замайоріли два синьо-жовті стяги, один із яких – славнозвісний бойовий, із написом «КУТИ».

Сьогодні Кути й уся Кутська територіальна громада спільно з усією Україною гідно відзначили 30-ю річницю Незалежності України. Проведення заходу забезпечили відділ культури, туризму, молоді та спорту селищної ради та Кутська школа мистецтв.

Пресслужба Кутської селищної ради