Мирне небо – щасливі діти!

У Кутській громаді з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей у Кутській дитячій художній школі імені Івана Брошкевича та Кутській школі мистецтв відбулися святкові заходи для діток громади та діток з числа внутрішньо переміщених осіб (Київ, Харків, Ізюм).

Вихованці художньої школи, діти – сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та гості для Захисників України малювали чудові тематичні малюнки «Мирне небо – щасливі діти». Всі роботи будуть відправлені воїнам на передову.

Також юні таланти – вихованці школи мистецтв дарували гостям пісні та відомі музичні композиції.

Дякуємо керівникам та викладачам Кутської дитячої художньої школи імені Івана Брошкевича та Кутської школи мистецтв за організацію заходів та солодкий стіл для дітей.

Дякуємо Марії Тепленіній керівнику підрозділу волонтерського центру № 2 «Черемош» на Гуцульщині за соки та какао, волонтеру Міша Гурей за морозиво, Сергію Постилову ГО «Сильно» за канцтовари.

#Все буде Україна