01 червня до Міжнародного дня захисту дітей на стадіоні с. Тюдів відбувся традиційний турнір з мініфутболу серед дітей вікової групи 2008/2009 років народження.

У турнірі взяли участь команди п’яти старостинських округів громади, а саме: Тюдова, Кутів, Старих Кутів, Слобідки, Розтік. У результаті зіграних ігор третє місце вибороли юні футболісти села Слобідка, які в непростій грі перемогли досвідчену команду ,”Карпати” Кути з рахунком 2:0.

У фіналі турніру господарі турніру с. Тюдів впевнено перемогли однолітків з с. Старі Кути 4:0. Переможці і призери нагороджені пам’ятними кубками, грамотами, а кращі гравці грошовими винагородами за ініціативи почесного президента ФК “Сокільське” Івана Івановича Додяка.

Також щира подяка Марії Тепленіній керівнику підрозділу волонтерського центру № 2 «Черемош» на Гуцульщині за соки та какао, волонтеру Міша Гурей за морозиво, що були вручені всім учасникам даного футбольного турніру для дітей !!!