Вітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Міжнародним днем захисту дітей

Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаю вас з Міжнародним Днем захисту дітей – чудовим святом радості та надії!

Це особливий день не тільки для дітей, а й для батьків, вчителів та вихователів – усіх дорослих, які працюють для щасливого майбутнього підростаючого покоління.
Проблеми дотримання прав і охорони здоров’я дитини, є досі однією з найбільш актуальних проблем у багатьох країнах.

Велике бажання в тому, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.
Тож бажаю юним жителям нашої громади міцного здоров’я, добра, радості, відмінних успіхів, миру та світлого майбутнього!

Бажаю кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства.

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК