Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

Неможливо описати той біль і смуток, які знову сколихнули Кутську громаду…

Неможливо описати той біль і смуток, які знову сколихнули Кутську громаду…

Ми втратили ще одного відданого Захисника України і надзвичайну людину. Під час виконання бойового завдання загинув БУЖОРА Іван Петрович, 31.07.1982 року народження, житель селища Кути, уродженець селища Берегомет, Вижницького району.

Віддав своє життя Іван 11 січня 2023 року на Донецькому напрямку. З 04 вересня 2014 року по 22 вересня 2015 року проходив військову службу в зоні АТО. З початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року добровільно вступив до лав Буковинської територіальної оборони та став на захист своєї Батьківщини.

Він хотів захищати незалежність, свободу та територіальну цілісність нашої держави. Відважний боєць мужньо захищав кордони від ворога. І понад усе бажав миру на Україні та найшвидшого повернення додому, до своїх рідних. Та на жаль, не судилось…Герой віддав власне життя за нас з вами, за наш спокій та незалежність.

Іван був прикладом мужності, патріотизму, відданості, героїзму для всіх поколінь. Івана не дочекалися син 13-ти років, дружина, батьки, брати, сестри, вся родина, друзі, побратими, рідний край. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям Героя.

Сумуємо разом з вами. Схиляємо голови перед пам’яттю Захисника, який віддав життя в ім’я України! Не забудемо! Не пробачимо!
ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ…

Вічна і світла пам’ять нашому Захиснику – Герою!

Деталі згодом.

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *