Офіційна реакція Уряду стосовно доставки пенсій населенню в готівковій формі не забарилася

Сьогодні, 30 квітня, буквально дві години тому, на нараді під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля обговорили тарифи на оплату послуг АТ «Укрпошта», пов’язаних з доставкою пенсій населенню в готівковій формі.
Як стало відомо, Прем’єр-міністр наголосив, що доставка пенсій має відбуватись максимально комфортно для людей.
«Всі державні органи та міністерства, залучені до цього процесу, мають найближчим часом виробити ефективне рішення, яке дозволить захистити як пенсіонерів, так і поштарів. Перехід на отримання пенсій з готівкової на карткову форму має відбуватись поступово та реалізовуватись як право людей, а не зобов’язання», – підкреслив очільник Уряду.
Нагадаємо, що під час V сесії Кутської селищної ради, яка відбулася 22 квітня 2021 року, прийняте рішення №24-5/2021 «Про Звернення до Прем’єр-Міністра України, Голови правління Пенсійного фонду України, Генерального директора АТ «Укрпошта» щодо адресної доставки пенсій та інших виплат».
Офіційна реакція Уряду не забарилася.

Пресслужба Кутської селищної ради