Шановні жителі та гості нашої територіальної громади!

Настало одне з найвеличніших свят – світле Христове Воскресіння!

Великдень для кожного християнина – символ перемоги добра, світла, любові та життя. Позбуваючись гріхів, розчарувань і заздрощів, ми сповнені особливого благоговіння, радості та найкращих сподівань.

Великдень – не тільки час для переосмислення, прощення, але і для єднання. Ми повинні стати ще більш згуртованими, сильними, мудрими та людяними, щоб достойно представляти та розвивати нашу селищну територіальну громаду.

Бажаю усім Божого благословення, і нехай щастя, злагода, благополуччя, мир та спокій панують у серці, домівці, нашій громаді та Україні!

Христос Воскрес! –

Воістину Воскрес!