ПЕНСІЙНИЙ ФОНД СТАВ БЛИЖЧИМ ДЛЯ ГРОМАДЯН НАШОЇ ТГ

Доки Центр надання адмінпослуг буде влаштований і запрацює на повну, у Кутській селищній раді вже спростили порядок отримання соціальних послуг, пов’язаних із реалізацією пенсійних прав громадян.

Так, на основі договору, укладеного між головним управлінням ПФУ в Івано-Франківській області в особі Надії Павлюк та Кутською селищною радою в особі Дмитра Павлюка, кожного першого вівторка місяця, від 09:00 до 13:00 год., уповноважена особа пенсійного фонду здійснює прийом громадян, на разі у приміщенні організаційного відділу виконкому селищної ради.

Цей працівник – Василь Баричко, заступник начальника відділу обслуговування громадян №9 (сервісного центру) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ в Івано-Франківській області.

Громадянка, яка першою побувала кілька годин тому на прийомі, стверджує, що це дуже зручно. Тепер, аби вирішити питання пенсійного характеру, отримати якісну консультацію фахівця, не потрібно добиратися до райцентру, витрачати дорогоцінний час у чергах.

На момент цієї публікації на прийомі у представника пенсійного фонду вже побували 12 громадян.

ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ, ЯКІ МОЖНА ОТРИМАТИ У КУТСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ КОЖНОГО ПЕРШОГО ВІВТОРКА МІСЯЦЯ:

– надання довідкової інформації;

– попередній запис на прийом до керівництва ГУ ПФУ або керівників його підрозділів;

– консультування щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення тощо;

– приймання замовлень на видачу повідомлень, довідок, виписок, інших документів із питань пенсійного забезпечення тощо;

– видача замовлених довідок, оригіналів трудових книжок;

– приймання анкет на виготовлення пенсійного посвідчення та допомога щодо їх заповнення;

– видача пенсійних посвідчень;

– надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомог на поховання;

– приймання заяв для проведення попереднього розгляду з метою визначення прав особи на призначення пенсії, її перерахунок;

– приймання заяв про надання допомоги у витребуванні документів, необхідних для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій;

– забезпечення доступу до електронних сервісів ПФУ, надання допомоги в користуванні ними.

Пресслужба Кутської селищної ради