З НАГОДИ СВЯТА ВРУЧЕНІ ПОДАРУНКИ ПІЛЬГОВИМ КАТЕГОРІЯМ ДІТЕЙ

З НАГОДИ СВЯТА ВРУЧЕНІ ПОДАРУНКИ

ПІЛЬГОВИМ КАТЕГОРІЯМ ДІТЕЙ

День захисту дітей – це свято-символ дитячої щирої радості та надії на майбутнє.

Святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, 1 червня, а й завтра, і завжди. Адже наші діти – майбутнє України, яке має бути радісним, сповненим оптимізму і добра.

З нагоди свята службою у справах дітей та відділом соціального захисту населення за підтримки селищного голови Дмитра Павлюка, старост та жителів Кутської територіальної громади вручені подарунки пільговим категоріям дітей. Сприяли цьому фізичні особи-підприємці Сергій Баб’юк, Олег Балан, Володимир Маркевич, Володимир Палійчук, Іван Рильчук, Микола Ільницький, Іван Замориняк, Микола Лазорик та Ярослав Чоборяк.

Сьогодні – не просто радісне свято для дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати їхні права, сприяти їхньому всебічному розвитку, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками та громадянами своєї країни.

Пресслужба Кутської селищної ради