Перелік питань для розгляду депутатами

27 травня, о 10:00 годині, у приміщенні Кутського професійного ліцею розпочнеться пленарне засідання сьомої сесії Кутської селищної ради VIII демократичного скликання.
До порядку денного запропоновані такі питання: «Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності Кутської селищної ради», «Про внесення змін до бюджету громади», «Про створення Молодіжної ради при виконавчому комітеті Кутської селищної ради», «Про дозвіл на здійснення реєстрації актів цивільного стану громадян», «Про створення комунального підприємства «Місцева пожежна охорона», «Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості будівництва», «Про внесення змін до Програми профілактики злочинності», «Про розгляд заяв і звернень», «Різне».

Проєкти рішень – https://kuty-rada.gov.ua/documents/proyekti-rishen-sesij

Апарат селищної ради