ПІДТРИМКА ЗСУ: ЧЕРГОВИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ НАРОДНОГО АМАТОРСЬКОГО АНСАМБЛЮ БАНДУРИСТІВ «СОНЯЧНА СТРУНА» БУДИНКУ КУЛЬТУРИ СЕЛИЩА КУТИ в ІТАЛІЇ

Вже вкотре народний аматорський ансамбль бандуристів Сонячна Струна / Słoneczna Struna / Solar String Будинку культури селища Кути побував в італійському місті Монца з благодійним концертом на підтримку Збройних Сил України та з нагоди святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисників і захисниць України та Українського козацтва.

Традиційно, такий концерт організував Василь МИРОНЮК, уродженець села Тюдів за підтримки отця Тараса ОСТАФІЇВА настоятеля @Українська Трьохсвятительська громада міста Монца/Comunità Ucraina a Monza. Ансамбль гідно презентував українську культуру.

У репертуарі звучали духовні, класичні, народні, патріотичні твори. Слухачі були глибоко вражені милозвучним, колоритним виконанням української пісні під супровід національного інструменту бандура.

Українська Трьохсвятительська громада високо оцінила талант і популяризацію української пісні народного аматорського ансамблю бандуристів «Сонячна струна.

Щиро дякуємо 💙💛 італійським друзям, українцям, котрі проживають в Італії за гостинність, розуміння та небайдужість до України. Сподіваємося на продовження співпраці у майбутньому.

Кошти вилучені під час благодійних виступів будуть спрямовані на потреби військових.

В ЄДНОСТІ НАША СИЛА!
РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!