ПОДІЛЯЄМО БІЛЬ ТА ГОРЕ РІДНИХ!

Кутська селищна рада та її виконавчий комітет висловлюють щирі слова співчуття та підтримки БЕРНЮЗІ ВАСИЛЮ ДМИТРОВИЧУ, заступнику директора КНП «Кутська міська лікарня», депутату селищної ради, голові постійної комісії з гуманітарних питань, із приводу смерті батька. Нехай добрий, світлий спомин про ДМИТРА ВАСИЛЬОВИЧА назавжди залишиться у серцях рідних, колег, друзів. односельчан, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була дорогою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші за смерть!

Поділяємо біль та горе рідних! Вічна і світла пам’ять!