Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК В ЧЕСТЬ ГЕРОЯ УКРАЇНИ РОМАНА РУБАНЯКА ПАМ`ЯТЬ ГЕРОЇВ НАЗАВЖДИ У НАШИХ СЕРЦЯХ

В неділю, 2 липня, в селі Слобідка відбулося відкриття та освячення меморіальної дошки Воїна Героя – Романа Васильовича РУБАНЯКА. Встановили меморіал у селі Слобідка на вулиця Головній. Також урочисто відкрили спортивний антивандальний тренажерний майданчик в честь Героя України, який було придбано за кошти дружини полеглого Захисника Романа Рубаняка.

Одразу після відкриття було дано старт І футбольного турніру серед дітей 2010-2012р.н. присвячоного пам’яті Романа Рубаняка. Переможцем цього турніру стала команда «Гірське орлятко» Косівська ДЮСШ, друге місце зайняла команда ФК «Розтоки», третіми стали юні футболісти КНП СК «Авангард» ФК «Черемош» с. Слобідка.

Переможець отримав пам’ятний кубок, кращі гравці – призи, а призери були нагороджені почесними грамотами. Турнір був проведений за підтримки відділу культури, туризму молоді та спорту Кутської селищної ради, тренерів КНП СК «Авангард» с-ще Кути (Михайло Гавриш, Денис Ткаченко, Микола Лазорик).