Перейти до змісту Перейдіть на ліву бічну панель Перейдіть на праву бічну панель Перейти до нижнього колонтитула

На Косівщині завершився футбольний сезон 2022/2023

На Косівщині завершився футбольний сезон 2022/2023

Фінальним акордом змагань став вирішальний матч Кубка Косівського р-ну між новоспеченим чемпіоном ФК «Черемош» с. Слобідка та срібним призером ФК «Кремінь» Пістинь.

Як і передбачалось фінал став окрасою сезону. Команди продемонстрували зрілий, видовищний і атакуючий футбол, який до вподоби вболівальникам. Основний час гри не виявив переможця на влучний удар команди «Черемош» Михайла Черленяка на 76 хв., номінальні гості відповіли бездоганним виконанням удару зі штрафною з подачі Володимира Ганущака на 88 хв. Гра перейшла в додаткові два екстра тайми по 15 хв., згідно регламенту змагань, де команди обмінялися гострими моментами, але переможця так і не зуміли визначити і в доданий час. Розв’язка настала в серії післяматчевих пенальті, де долю почесного трофею визначив один сейв воротаря ФК «Черемош» – Ігоря Палчинського, який відбив удар Володимира Ганущака, всі решта гравці обох команд пробивали влучно, як підсумок 5:3 в серії на користь гравців зі Слобідки.

В номінації кращих у своїх амплуа нагороджені:
Арбітри – Володимир Подоляк, Денис Ткаченко, Степан Гакман
Воротар – Ігор Палчинський
Бомбардир – Сергій Мегединюк (23 м’ячі).
Гравець – Олександр Тодорак (в усіх амплуа)

Кутський селищний голова Дмитро ПАВЛЮК, відділ культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради вітають переможців ФК «Черемош» с.Слобідка з завоюванням футбольних трофеїв у сезоні 2022/2023 та бажають успішно представити Кутську громаду та Косівський район на обласних стартах у новому сезоні.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

0 коментарів

Поки що немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *