Привітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем Національної поліції України

Шановні працівники Національної поліції! Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Національної поліції України. 7 років тому в Україні народилася нова поліція, а українці отримали надійних захисників закону і порядку.

Ви несете почесну і дуже нелегку місію – стоїте на сторожі правопорядку та законності, ведете боротьбу зі злочинністю, захищаєте права та свободи громадян України і жителів громади!

Високий професіоналізм, працездатність, мужність і наполегливість – це те, за що ви заслуговуєте визнання та пошани. Сьогодні, коли наша держава зазнала військової агресії з боку московської орди, працівники поліції одразу стали на захист територіальної цілісності, незалежності та соборності України!
Від імені Кутської громади дякую всім працівникам поліції за гідну, високопрофесійну та героїчну роботу.

З нагоди професійного свята бажаю міцного здоров’я, благополуччя, успіхів у нелегкій праці, витримки, родинного затишку, миру і Перемоги!

Вічна пам’ять полеглим Героям!
Слава Україні! Героям слава!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК