Пам’ятаємо своїх героїв!

03 липня у селі Тюдів відбувся захід приурочений 115-й річниці від дня народження Героя України Романа Шухевича, а також освячення двох транспортних засобів, які будуть надані на потреби ЗСУ. (Кошти на придбання автомобілів були зібрані підприємцями та жителями села Тюдів).

Спільну молитву та освячення провели отець Іван Сабадаш та отець Дмитро Мишко. Зі словами подяки героям виступили представники органів місцевого самоврядування Кутської громади та гості.

Захід підготували та провели відділ культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради, староста Тюдівського старостинського округу Дмитро Колотило, викладачі Кутської школи мистецтв та учні Тюдівського ліцею.

Завжди пам’ятаємо Героїв України! Разом переможемо!