Селищний голова Кутської селищної територіальної громади, виконавчий комітет, апарат селищної ради, депутати висловлюють щирі співчуття секретарю ради Колотило Сергієві Васильовичу та старості села Тюдова Колотилу Дмитру Григоровичу, їхній родині з приводу смерті дорогої їм людині – Колотило Параски Миколаївни.

Селищний голова Кутської селищної територіальної громади, виконавчий комітет, апарат селищної ради, депутати висловлюють щирі співчуття секретарю ради Колотило Сергієві Васильовичу та старості села Тюдова Колотилу Дмитру Григоровичу, їхній родині з приводу смерті дорогої їм людини – Колотило Параски Миколаївни.

Поділяємо Ваше горе, підтримуємо Вас у годину скорботи.

Вічна пам’ять