В області починає діяти оперативний штаб з організації дій в умовах надзвичайного стану.

Сьогодні РНБО було прийнято рішення про введення надзвичайного стану на всій території України. Щойно, на позачерговому засіданні, за це рішення проголосувала Верховна Рада України.
У зв’язку зі зміною правового режиму на території області ми організували роботу оперативного регіонального штабу з організації дій в умовах надзвичайного стану.
До його складу увійшли: голова обласної ради Олександр Сич, голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків, керівники силових структур області, голови РДА, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.
В подальшому ми також будемо діяти спільно. Сьогодні в країні немає політики. Є спільні злагоджені дії та рішення. Ми працюємо синхронно та будемо продовжувати роботу в режимі 24/7.