Сьогодні РНБО було прийнято рішення про введення НАДЗВИЧАЙНОГО СТАНУ НА ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ.

Відповідно до якого починають діяти наступні положення:

– На територіях областей починають діяти оперативні штаби під головуванням голів ОДА. Склад оперативного штабу – представники обласних силових та військових структур, керівництво органів державної влади, мери міст та керівництво органів місцевого самоврядування;
– УВАГА❗️Комендантська година на територіях областей та міст не вводиться;
– Встановлюється посилений контроль в’їздів та виїздів з території міст та областей;
– Може обмежуватися рух транспортних засобів та їх огляд;
– Встановлюється заборона проведення масових заходів;
– Заборона проведення мітингів.

Наголошуємо – в Україні введено не воєнний, а НАДЗВИЧАЙНИЙ стан.

Правовий режим надзвичайного стану принципово відрізняється від правового режиму воєнного стану. Надзвичайний стан – це інструмент, який дозволяє превентивно реагувати на певні загрози національній безпеці та нормальному суспільному життю.

Для звичайних громадян по факту нічого не зміниться зараз. Хіба що люди можуть побачити більше перевірок на дорогах, більше контролю на вулицях та навколо державних установ, спеціальних обʼєктів держави та економіки, на інфраструктурних обʼєктах.

❗️Також від сьогодні кожного ранку о 10:00 будуть проводитися брифінги Оперативного штабу. Ми будемо повідомляти вас про всі наступні кроки та рішення.

Дорогі прикарпатці, нам важливо зберігати спокій і не піддаватися на провокації в інформаційному просторі. Медики продовжують лікувати, освітяни навчати нашу молодь, критична інфраструктура працює у звичному режимі.

Зберігаємо спокій. Підтримуємо Збройні Сили України.