СЕРПНЕВА НАРАДА: ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ ТА ГОТОВНІСТЬ ДО НОВОГО 2021/2022 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Учора, 30 серпня, напередодні початку нового навчального року, у Кутському ліцеї відбулася серпнева нарада за участю керівників закладів загальної середньої та закладів дошкільної освіти.

Крім керівників закладів освіти, на нараді були присутні селищний голова Дмитро Павлюк, заступник селищного голови Анатолій Кіщук, начальник відділу освіти селищної ради Вікторія Шнайдер та працівники відділу освіти.

Основна тема наради – «Тенденції розвитку сучасної освіти: готовність до нового 2021/2022 навчального року».

Під час наради йшлося про:
• тенденції розвитку сучасної освіти: готовність до нового 2021/2022 навчального року, начальник відділу освіти селищної ради (Вікторія Шнайдер);
• окремі питання щодо фінансової діяльності закладів освіти (головний бухгалтер відділу освіти Галина Кравчук);
• нові стандарти Нової української школи, головний спеціаліст відділу освіти Світлана Цикаляк.
• новий санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти: що змінилося? (головний спеціаліст відділу освіти Людмила Корпанюк).

Учасники наради також приділили увагу початковій ланці, яка навчається за новими стандартами – в умовах впровадження «Нової української школи». Період навчання становить 12 років. Дмитро Павлюк привітав усіх із початком нового навчального року та побажав успіхів в освітньому процесі.

Пресслужба Кутської селищної ради