ЗБІРНА КОМАНДА КУТСЬКОЇ ТГ БРАТИМЕ УЧАСТЬ У ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКІЙ ФУТБОЛЬНІЙ ЛІЗІ

Учора, 30 серпня, у приміщенні Кутської селищної ради відбулася нарада з тренерами населених пунктів Кутської територіальної громади, проведення якої ініціював селищний голова Дмитро Павлюк.

Учасники зустрічі обговорили питання подальшого розвитку дитячого футболу, а саме – участі збірної команди Кутської ТГ у дитячо-юнацькій футбольній лізі (ДЮФЛ) Івано-Франківської області серед вікових категорій U-11 та U-10.

За результатами наради, яку провів начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Володимир Подоляк, прийняте рішення про участь у зазначеному турнірі задля популяризації футболу у нашому регіоні.

На зустрічі були присутні тренери Євген Калинчук (Тюдів), Іван Луканюк (Старі Кути), Михайло Гавриш (Слобідка), Михайло Лазорик (Слобідка), Віталій Самашко (Розтоки).

Пресслужба Кутської селищної ради