КЕРІВНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ ПРЕДСТАВИЛА ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕКТИВАМ СТАРОКУТСЬКОГО і ТЮДІВСЬКОГО ЛІЦЕЇВ ЇХНІХ НОВИХ ОЧІЛЬНИКІВ

Сьогодні, 31 серпня, у двох закладах загальної середньої освіти Кутської ТГ відбулося представлення новопризначених директорів. Начальник відділу освіти селищної ради Вікторія Шнайдер привітала з зайнятими посадами Марчук Галину Іванівну (Старокутський ліцей) та Марчук Лілію Дмитрівну (Тюдівський ліцей), побажавши наснаги та успіхів у відповідальній адміністративній діяльності. Також подякувала за багаторічну сумлінну працю колишнім директорам – Чекіту Богдану Антоновичу (Тюдівський ліцей) та Осьманович Ніні Василівні (Старокутський ліцей).

Пресслужба Кутської селищної ради