Сьогодні, 20 грудня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кутської селищної ради під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Андрія ВАСИЛЬКЕВИЧА.

Разом із «Різним», до порядку денного виконкому були включені 8 питань. Одні із основних питань стосувалися схвалення проєкту рішення «Про бюджет Кутської селищної територіальної громади на 2022 рік», порядку ведення квартирного обліку в Кутській селищній територіальній громаді та розгляду цільової програми «Громадський бюджет Кутської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки».
Також члени виконкому розглянули заяви, які надійшли від громадян. Переважна кількість ухвалених рішень стосувалася надання статусу особи, яка проживає на території населеного пункту, якому надано статус гірського; одноразової матеріальної допомоги.
Пресслужба Кутської селищної ради