Сьогодні, 20 грудня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кутської селищної ради під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Андрія ВАСИЛЬКЕВИЧА.
Сьогодні, 20 грудня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кутської селищної ради під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Андрія ВАСИЛЬКЕВИЧА.
Разом із «Різним», до порядку денного виконкому були включені 8 питань. Одні із основних питань стосувалися схвалення проєкту рішення «Про бюджет Кутської селищної територіальної громади на 2022 рік», порядку ведення квартирного обліку в Кутській селищній територіальній громаді та розгляду цільової програми «Громадський бюджет Кутської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки».
Також члени виконкому розглянули заяви, які надійшли від громадян. Переважна кількість ухвалених рішень стосувалася надання статусу особи, яка проживає на території населеного пункту, якому надано статус гірського; одноразової матеріальної допомоги.
Пресслужба Кутської селищної ради
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/269591263_318984886745466_5089414576233175725_n-1024x768.jpg)
![](https://kuty-rada.gov.ua/wp-content/uploads/269599050_318985006745454_615909577687937405_n-1024x768.jpg)
0 коментарів