Сьогодні, 22 серпня, відділом освіти Кутської селищної ради та Косівським РВ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області проведено навчання з керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти щодо безпечного осівтнього процесу у воєнний час.

Теми навчання:

• Як організувати безпечний освітній процес у закладах освіти?
• Який порядок дій у разі оголошення сигналу “Повітряна тривога”?
• Як облаштувати укриття для учасників освітнього процесу?

Навчання було організовано відділом освіти Кутської селищної ради спільно з Косівським РВ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області. Дякуємо за професійність, співпрацю та злагодженість дій щодо безпеки учасників освітнього процесу! Відділом освіти Кутської селищної ради спільно з Косівським РВ ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області.