21 серпня в селищі Кути на місцевому стадіоні «Авангард» ім. М.П. Кушнірука відбувся традиційний міжобласний футбольний турнір серед дітей 2008/2009 р.н. присвячений Дню Незалежності та на підтримку ЗСУ

У змаганнях прийняли участь 4 команди, які шляхом жеребкування склали дві півфінальні пари. Переможці цих ігор вирішували долю головного трофею, а команди, які поступилися грали за ІІІ місце. Ігри пройшли в напруженій, але дружній атмосфері.

Їм передувала церемонія відкриття, на якій Кутський селищний голова Дмитро Павлюк привітав учасників змагань, побажав юним фтболістам чесної та безтравматичної гри.

Отець Юрій Корпанюк поблагословив усіх спільною молитвою. З розкладом ігор, назначенням арбітрів на ігри ознайомив начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Кутської селищної ради Володимир Подоляк.

?У результаті проведених ігор переможцем турніру стали юні футболісти зі Снятинщини. (тренер Василь Тофан).
?Другими стали господарі СК «Авангард» Кути (тренера Євген Калинчук, Іван Луканюк).
?У грі за ІІІ місце сильнішими виявилися Косівчани (тренер Дмитро Ганущак), які здолали опір однолітків з Вижниччини, команда с. Чорногузів (тренер Денис Іванюк).

Переможці та призери нагороджені кубками та грамотами, а кращі гравці пам’ятними призами. Турнір проведено за підтримки відділу культури, туризму, молоді та спорту, а також спонсорської допомоги президента ФК «Сокільське» Тюдів Івана Додяка.

У виготовленні грамот та оголошень посприяв Михайло Павлюк (видавництво «Писаний камінь»).
Дякуємо усім за участь і підтримку!
До нових перемог!