ЗАТВЕРДЖЕНО БЮДЖЕТ КУТСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2022 РІК.

Сьогодні, 23 грудня, відбулося чергове заключне, в цьому році, засідання 14 сесії Кутської селищної ради під головуванням селищного голови Дмитра Павлюка.

Після затвердження порядку денного і регламенту роботи чотирнадцятої сесії депутати селищної ради перейшли безпосередньо до розгляду решти питань.

Серед основних: «Про затвердження Стратегії розвитку Кутської селищної територіальної громади на 2022-2027 роки», «Про Програму «Громадський бюджет Кутської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки (Бюджет участі)». Затверджено бюджет Кутської територіальної громади на 2022 рік. Також затверджено План роботи Кутської селищної ради на 2022 рік. Земельні питання.

Створено Фракцію Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Фракція «Європейська солідарність» заявила про політичне переслідування п’ятого Президента Петра Порошенка. Насамкінець, селищний голова подякував депутатам за плідну співпрацю та привітав усіх з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

Ознайомитися з проєктами рішень можна за посиланням ➡https://kuty-rada.gov.ua/documents/proyekti-rishen-sesij

Пресслужба Кутської селищної ради