Сьогодні у Кутській громаді відбувся конкурс читців поезії Тараса Шевченка серед учнів закладів освіти громади

Захід пройшов під промовистою та актуальною дотепер назвою «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає». Взяли у ньому участь 13 читців творів Тараса Шевченка.

Зауважимо, що подія була дуже зворушливою, усі конкурсанти були у вишиванках – традиційних чи стилізованих, у виступах було зроблено акцент на бунтівній поезії Пророка.
Варто відзначити призерів конкурсу Гав’юк Яну (Тюдівський ліцей), Ковалюк Меланію (Тюдівський ліцей) та Джигу Уляну (Кутський ліцей).

Усім конкурсантам було вручено грамоти. Дякуємо діткам за участь, відмінні читацькі здібності, патріотизм та любов до поезії!