Сьогодні відбулася інформативна зустріч з керівництвом та працівниками КНП «Кутська міська лікарня» за участю головного державного інспектора Управління держпраці в Івано – Франківській області Валентини Соколовської та начальника відділу економічного розвитку, підприємництва, регуляторної діяльності та міжнародного співробітництва Кутської селищної ради Зої Кахнікевич.
В ході зустрічі було проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу щодо оплати праці медиків згідно Постанови Кабінету Міністрів від 12 січня 2022 року № 2 «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я».
Пресслужба Кутської селищної ради