«СПІТЬ, ХЛОПЦІ, СПІТЬ, ПРО ДОЛЮ, ВОЛЮ ЛЮБО СНІТЬ»

Сьогодні, 21 червня, за традицією у «зелений» понеділок, у Старих Кутах отець Дмитро відслужив панахиду за усіма загиблими за волю України. Символічний насип-могила вознісся на Яні села.

Громадськість, святий отець, церковний хор, промовці – саме за таким непорушним сценарієм відбуваються подібні заходи.До громади почергово звернулися о.Дмитро, староста Старих Кутів Анатолій Бондарєв, старокутчанські активісти Микола Будз та Богдан Чепига.

Основний лейтмотив – домовилися впорядкувати ще не впорядковані місця загину наших героїв та встановити на їхніх могилах пам’ятні хрести.
Такі заходи не задля «відмітки» – це виховний момент для дітей та молоді і їхніх батьків.

Викарбувані на металі слова Богдана Лепкого «Спіть, хлопці, спіть, про долю, волю любо сніть» не повинні нікого з нас, живих, заколихати.

Пресслужба Кутської селищної ради