Спортсмени-депутати Кутської селищної ради – призери спартакіадних змагань

У п’ятницю, 23 квітня ц.р., у Косові завершився I етап Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів.

Початковий етап – це районний рівень змагань, у яких взяли участь шість команд. П’ять представляли територіальні громади Косівщини і шоста – депутатський корпус Косівської райради.

Учасники з’ясовували між собою переможців серед п’яти видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок.

Спортсмени-депутати Кутської селищної ради стали призерами змагань тричі. Вони вибороли 2-е місце, перебуваючи за мить від тріумфу, у футзальних баталіях і посіли треті сходинки у турнірі з волейболу та змаганні з настільного тенісу.

До складу нашої команди увійшли Л.Д.Марчук, О.В.Лукань, А.І.Василькевич, П.М.Будз, А.С.Бондарєв, Д.Ф.Марчук, В.Д.Бернюга, А.П.Кіщук, В.В.Подоляк та В.М.Маркевич.

Двоє заключних увійшли до складу збірної району, що змагатиметься у другому етапі спартакіади, який пройде в Івано-Франківську в середині травня.

Пресслужба Кутської селищної ради