У КУТАХ ПРОВЕДЕНИЙ СЕМІНАР-НАВЧАННЯ

Сьогодні, 17 вересня, у Кутах пройшов семінар-навчання з охорони праці, матеріального забезпечення та роботи комісії із соціального страхування, влаштований Верховинським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області.

Своїми знаннями, актуальною та важливою інформацію з керівниками, бухгалтерами та іншими присутніми фахівцями – представниками місцевих дошкільних навчальних закладів; відділу освіти; відділу культури, туризму, молоді та спорту; фінансового відділу, Кутської міської лікарні – поділилися головні спеціалісти підрозділів зазначеного Фонду Богдан Глібчук та Оксана Шімон.

Участь у навчальному заході взяв керуючий справами виконкому Ярослав Бринський.

Пресслужба Кутської селищної ради