У першу неділю листопада традиційно в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

Вітання Кутського селищного голови Дмитра ПАВЛЮКА з Днем працівника соціальної сфери.

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ! Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Це люди невтомні і жертовні у своїй праці, цілеспрямовані, співчутливі та відкриті на чужі проблеми та 0сновним завданням, яких є постійна турбота про людей, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Особливо в цей важкий час, час війни ви даруєте потребуючим людям надію на краще, вчасно подаючи руку допомоги. Вітаю усіх працівників соціальної сфери з професійним святом! Бажаю, щоб множились добрі вчинки, здійснювались найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі приносило добру славу.

Перемоги нам усім!

З повагою селищний голова Дмитро ПАВЛЮК