Волонтери шотландської благодійної організації Siobhans Trust Ukraine подолали тисячі кілометрів, щоб разом із громадами по всій Україні розділити позитивні емоції та висловити свою міжнародну підтримку Україні у її боротьбі.

Благодійники готують піцу для місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб. Сьогодні італійською стравою також пригощали в Кутській громаді.
Зокрема, метою акції є підтримка морального духу українців, які переживають війну.

Всі присутні, в тому числі внутрішньо переміщені особи, отримали шматок смачної італійської піци, що готувалася на місці.

Дякуємо міжнародній організаціії Siobhans Trust Ukraine, ГО «Єврокарпатська ініціатива» за організацію та проведення акції, за підтримку і радість, яку принесли в нашу громаду.

Разом до Перемоги!