У закладах середньої освіти Кутської територіальної громади, інших державних установах, зокрема у селищній раді, сьогодні долучилися до написання традиційного щорічного всеукраїнського радіодиктанту єдності.

Дата 9 листопада не випадкова, адже в Україні відзначають День української писемності та мови, вшановуючи при цьому Нестора Літописця, який продовжив справу творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

Авторкою тексту цьогорічного радіодиктанту національної єдності «Твій дім» стала українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик.

Текст читала народна артистка, Герой України Ада Роговцева.