Кутська громада отримала 12 хромбуків для вчителів закладів загальної середньої освіти.

Це пристрої виробництва фірми Google, що працює на операційній системі Chrome OS. Вони забезпечать проведення освітнього процесу дистанційно як для учнів, так і для педагогічного колективу.

Вищезазначені хромбуки були передані в межах національного проєкту “Ноутбук кожному вчителю”, завдяки співпраці Міністерства освіти і науки з компанією «Google» та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО.