УСТАНОВЧІ ЗБОРИ РОБОЧОЇ ГРУПИ «HUTSUL ETHNOS» У ЯРЕМЧІ

Естафету від Ворохти сьогодні, 30 вересня, перейняло Яремче, де відбулися установчі збори робочої групи «Hutsul Ethnos».

Під час засідання, у якому Кутську громаду представляли Ярослав Бринський – керуючий справами виконкому та Ольга Яремчук – головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту, учасники познайомилися з досвідом роботи проєктної діяльності Фундації Українських Гуцулів у Румунії в рамках грантових програм міжнародних донорських організацій. Також відбулося обговорення пропозицій до законопроєкту «Про розвиток гірських та високогірних територій України», креативних проєктних ідей для ГО «Hutsul Ethnos» та створення Асоціації «Hutsul Ethnos». Яремче, як завше, було гостинним, привабливим та діловим.

Пресслужба Кутської селищної ради