Уже вкотре Кутська громада передала захисникам на передову автомобілі

Минулого тижня знову Кутська селищна рада передала 5 автомобілів для військових на лінію фронту. Разом з авто й продукти харчування, військове спорядження та інші необхідні речі.

Загалом, Кутською селищною радою, за період російської агресії проти України, через Косівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки в зону бойових дій для наших бійців було відправлено понад 30 автомобілів.

Частина авто, які після експлуатації отримали технічні несправності відправляються назад у громаду для подальшого їх ремонту. На жаль є й такі транспортні засоби, які потрапили під обстріли та знищені повністю.

Дякуємо усім хто оперативно реагує, долучився та долучається на потреби наших захисників, збирає кошти, займається організаційною роботою, доставкою авто та їх ремонтом, надає пальне.

У цей складний час ми щоденно робимо все для того, щоб допомогти нашим захисникам і захисницям здолати ворога та наблизити нашу Перемогу.

Слава Україні!