В Івано-Франківській області з 30 жовтня встановлено “червоний” рівень епідемічної небезпеки

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ і НС) на позачерговому засіданні в середу встановила з 30 жовтня “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення коронавірусної інфекції COVID-19 іще в семи областях України.

Комісія вирішила встановити з 00 години 00 хвилин 30 жовтня 2021 року “червоний” рівень епідемічної небезпеки на території Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Хмельницької та Чернігівської областей.

Червоний рівень епіднебезпеки передбачає низку обмежень, які впроваджуються в регіонах. Зокрема, забороняється робота закладів громадського харчування, ТРЦ, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів тощо. Обмеження не діятимуть, якщо 100% працівників та відвідувачів закладів (заходів) вакциновані. Також для повністю вакцинованих громадян не діятимуть обмеження, встановлені для міжрегіонального транспортного сполучення.

Отже, з 30 жовтня кількість областей із “червоним” рівнем епіднебезпеки досягне 15. Загалом в Україні 24 області.

Пресслужба Кутської селищної ради